YEMEK FABRİKAMIZ

MUTFAĞIMIZ

Firmamız; bu devleşen yemek hizmeti sektöründe kendi payını belirlemek için 1980 yılında yolculuğuna başladı.

Hizmet kalitesini arttırmak daha sağlıklı yemek üretimi yapmak amacıyla mutfağımızın yenilenmesi, sağlıklı koşulların oluşturulması temel adımımızdı.

Bu adım, en iyi üretimi planlarken, yatırımlar yaptığımız her gün nasıl daha iyiye gidebilir diye üzerinde çalıştığımız binamızla başladı.

Bulaşık yıkama makineleriyle yüksek derecelerde yıkanan bulaşıklarda hijyeni sayladık.

Güzel yemek yapmak önemli bir unsur olmasına karşın, onu koruyabilecek kapları sağlamak ta bir oka dar önemlidir. Havalandırma sistemleri, yemeklerin hızlı soğutulması, hızlı pişirme üniteleri ile geleceğin tesislerine bir adım daha yaklaştık.

Personelin eğitimlerini verdirdik; kalite yolculuğumuzdaki onların payına düşen kısmı ve bizi markalaştıracak çalışmalarını daha bilinçli yapmalarına yardımcı olmak adına�?

Ayrıca bulunduğumuz yer (levent) tüm şehir içi merkezlere yakın olmasından dolayı taşıma ve sevkiyatı kolaylaştırmamıza yardımcı oldu.

Bu işlemleri bitirdiğimizde yemek tesisimiz örnek bir yapı oluşturdu�?ve Türkiye’nin en modern mutfağına her gün misafirimiz olarak sizleri bekliyoruz�?

Bunların yanında diğer hizmet sektörümüz, Catering & Organizasyon�?

Bu kısımda özel günlerinizde, açılışlarınızda, davet ve partilerinizde yanınızda olmak ve sizi en iyi şekilde temsil etmek adına bir telefon kadar yakınızdayız�?

Bu organizasyonda; giydirmeli, alkollü, alkolsüz, kokteyl, yemekli davet vb. Konularda da uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz�?